Kauno TPMC ‒ 2 vs Neveronys ‒ KKA (71:94)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 22 d., Sekmadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

II lygos Mažosios taurės pusfinalyje: Neveronys ‒ KKA nugalėjo Kauno TPMC ‒ 2

2022 gegužės 23 d., Pirmadienis, 00:06 val., peržiūros: 306

Sekmadieni, gegužės 22 diena, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos Mažosios taurės pirmosios pusfinalio rungtynes tarp šeimininkų- Kauno TPMC ‒ 2 bei svečių- Neveronys ‒ KKA.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. To pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 17:22. Antrajame kėlinyje, Neveronys ‒ KKA spurtavo. Realizuodami 12 metimų iš žaidimo, svečiai greitai įgijo dviženklę persvarą- 36:49.

Trečiajame kėlinyje dėka gero D. Bukausko žaidimo puolime, svečiai ir toliau didino skirtumą tarp komandų- 52:68. Ketvirtajame liko tik formalumas. Priešnuodžių prieš gerą svečių puolimą neradę šeimininkai, turėjo pripažinti Neveronys ‒ KKA pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas: 71:94 (17:22, 19:27, 16:19, 19:26).

13 atk. kam.

„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)„Mattas“ išlygino serijos rezultatą kovoje prieš „Neveronis ‒ KKA“ (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Spartą“ (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:57 val.)KM „Žalgiris“ 2005 iškovojo II lygos mažosios taurės bronzos medalius (84:90) (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 20:43 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC “Olimpas“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (81:67) (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ‒ „II lygos“ mažosios taurės čempionai (82:79) (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 23:22 val.)Dramatiškame mače „Neveronys ‒ KKA“ pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:14 val.)