Neveronys ‒ KKA vs SK „Mattas“ (50:78)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Mattas“ išlygino serijos rezultatą kovoje prieš „Neveronis ‒ KKA“

2022 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 21:32 val., peržiūros: 561

Balandžio 13 dieną KSM sporto salėje įvyko II lygos didžiosios taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Neveronys – KKA" priemė svečius SK "Mattas". Pirmas serijos rungtynes rezultatu 78:73 buvo laimėję "Neveronys – KKA".

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 2:2. Baigiantis pirmai kėlinio pusei, po geriau sužaistos "Matto" atkarpos, svečiai pirmavo rezultatu 2:8. Aštuntą minutę "Neveronys – KKA" paprašė minutės pertraukėlės, o "Mattas" pirmavo rezultatu 4:15. Kėlinio pabaigoje "Mattas" dar labiau padiidno persvarą ir geros gynybos dėka po pirmų 10 minučių pirmavo rezultatu 4:24.

Pirmas dvi minutes "Mattas" gynyboje sužaidė be klaidų. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 4:29. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Mattas" paprašė minutės pertraukėlės (9:31). Kėlinio antroje pusėje "Mattas" dar truputi padidino persvarą (17:43).

Per pirmas dvi kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki 22 taškų (21:43). Kėlinio viduryje vėl šiek tiek padidino persvarą "Mattas" (23:48). "Neveronys – KKA" paprašė minutės pertraukėlės, o "Matto" persvara septintą minutę šoktelėjo iki 33 taškų (23:56). Solidžią persvarą "Mattas" išlaikė kėlinio pabaigoje.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, o "Mattas" laimėjo rungtynes ir išlygino serijos rezultatą (50:78).

16 taškų

„Kauno TPMC ‒ 2“ atkaklioje kovoje nusileido „Neveronys ‒ KKA“ (49:93) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „SK „Mattas“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 19:46 val.)„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:57 val.) SK „Mattas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)Neįtikėtinai ketvirtą kėlinį sužaidę „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)SK“Mattas“ turėjo pripažinti „Spartos“ pranašumą (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:45 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)SK „Mattas“ išrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkams (2021 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:29 val.)KM „Žalgiris“ 2005” gana lengvai įveikė negausiai susirinkusį „Neveronys ‒ KKA“ kolektyvą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)