Kauno TPMC ‒ 2 vs BC „Game On“ (68:76)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antrąją pusę užtikrtintai laimėję BC „Game on“ išsivežė pergalę

2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 20:19 val., peržiūros: 395

Lapkričio 14 dieną 19:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TPMC-2“ ir BC „Game on“. Rungtynes laimėjo BC "Game on" rezultatu 68:76 (20:18, 18:20, 11:21, 19:17)

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai. Per pirmas dvi minutes nei vienai komandai nepavyko pasižymėti ir pirmieji taškų sąskaitą atsidarė šeimininkai. Toliau visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir po pirmojo kėlinio rezultatu 20:18 priekyje šeimininkai. Antrajame kėlinyje šiek tiek geriau sekėsi „Kauno TPMC-2. Pastarieji per pirmas minutes įgijo 7 taškų pranašumą ir laikė jį beveik visą kėlinį. Kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko surengti spurtą ir išlyginti rezultatą baigiantis pirmai rungtynių pusei 38:38.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taip pat kaip ir pirmasis. Pirmas dvi minutes komandos nepelnė nė taško, tačiau vos tik BC „Game on“ atsidarė trečio kėlinio taškų sąskaitą, iškart surengė spurtą ir įgijo didžiausią rungtynėse 10 taškų persvarą, kurią išlaikė iki ketvirčio pabaigos 49:59.

Žygintas Karalius

II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)Antroje rungtynių pusėje susisgribusi „ICE“ iškovojo pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo lengvą pergalę (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)