Dumblas vs BC „Game On“ (50:61)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“

2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 20:07 val., peržiūros: 360

Garliavos A.Mitkaus mokykloje įvyko II lygos lemiamos rungtynės tarp "Dumblas" ir BC "Game On".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Dumblas", tačiau antrame kėlinyje BC "Game On" sugebėjo atsitiesti ir persverti rezultatą į savas rankas. Vis dėlto, šeimininkai ketvirčio pabaigoje susigrąžino lyderio vaidmenį ( 31:28). Po ilgosios pertraukos I.Spūdys tempė į priekį BC "Game On" ekipą, tačiau "Dumblas" sugebėjo atsitiesti. Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, bet BC "Game On" užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę bei žengia toliau. Galutinis rezultatas – 50:61 (18:16, 13:12, 8:15, 11:18)

6 išpr. praž.

BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:13 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)