Gemavila vs Titranga ‒ Feniksas (84:61)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 22 d., Antradienis, 21:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ laimėjo rungtynes net likę keturiese

2022 kovo 23 d., Trečiadienis, 07:07 val., peržiūros: 516

Kovo 22 dieną, 21:00 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Gemavila" (šeimininkai) ir "Titranga ‒ Feniksas" (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų 1/32 finalio rungtynių (pirmąjį susitikimą buvo laimėję "Gemavilos" ekipos žaidėjai. Šeimininkai šį kartą susirinko itin negausiai, vos penkiese, o ketvirtame kėlinuke jau žaidė likę tik keturiese. Tačiau tai jiems nesutrugdė pademonstruoti kokybiško žaidimo ir pasiekti pergalę rezultatu 84:61.

Jau rungtynių pradžioje buvo galima pastebėti, kad "Gemavila" neturi problemų puolant, komanda nesunkiai nutolo ir pasiekė solidų pranašumą. Nors "Titranga ‒ Feniksas" bandė išnaudoti ilgesnį suolą, bet tai menkai gelbėjo, komanda visiškai nesusikalbėjo gynyboje ir prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai jau buvo stipriai nutolę.

Antroje rungtynių dalyje "Gemavila" tvirtai išlaikė savo poziciją, komanda susikrovė daugiau nei 20 taškų persvarą. Nors ketvirtame kėlinuke šeimininkai žaidė tik keturiese, tačiau "Titranga ‒ Feniksas" nesugebėjo tuo pasinaudoti, net intrigos atkurti nepavyko, o užtikrinta pergalė atiteko "Gemavilai". Rungtynės baigėsi rezultatu 84:61.

„Gemavila“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:04 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Gemavila“ šešioliktfinalį pradėjo sutriuškindama „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)BC „Rhino“ sezoną pradėjo pergale (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 20:32 val.)Birštono SC “Olimpas“ įveikė „Gemavila“ ekipą ir toliau neklumpa (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 21:42 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 21:03 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)