T.A.D. vs Gemavila (56:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą

2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 18:27 val., peržiūros: 410

Lapkričio 14 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai T.A.D priemė svečius "Gemavilą". Abi komandos buvo pralaimėjusios po kartą.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo "Genavila". Sužaidus dvi minutes "T.A.D." buvo vis dar nepelnę taškų (7:0). Ketvirtą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė "T.A.D" (7:2). Kėlinio viduryje komandos žaidė apyligiai. Visgi ketvirčio pabaigą geriau sužaidė "Gemavila", kuri padidino persvarą iki 16 taškų (26:10).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Pirmą ketvirčio pusę komandos žaidė apyligiai, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 16 taškų (33:17). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apyligiai. Žaidimas buvo greitas ir visgo kėlinio paskutinę minutę septyni be atsako pelnyti "Gemavilos" taškai leido padidinti svečių persvarą iki 25 taškų (47:22).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 30 taškų (54:24). Vėliau "Gemavila" didino persvarą, kuri sužaidus pusę kėlinio buvo 29 taškai (59:20). Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė lygiai ir sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 29 taškai (63:34).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, gan lėtu tempu. Baigiantis pirmai kėlinio pusei kelis taškus be atsako pelnė T.A.D. (69:43). Septintą minutę "T.A.D." sumažino varžovų persvarą iki 20 taškų (71:51). Paskutinėmis kėlinio minutėmis "Gemavila" padidino persvarą iki 25 taškų (81:56).

Povilas Venclovas

„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ lengvai įveikė „T.A.D“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 18:41 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Ažytėnai“ palaužė „T.A.D.“ komandą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:35 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„T.A.D“ lengvai įveikė Ariogalos „Urtą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Gemavila“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:04 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „T.A.D.“ ekipą be pergalių (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 20:24 val.)