Titranga ‒ Feniksas vs Gemavila (51:89)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

„Gemavila“ šešioliktfinalį pradėjo sutriuškindama „Titrangą ‒ Feniksą“

2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 363

Kovo 20 dieną V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko II lygos pirmos šešiolikfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Titranga – Feniksas" priemė svečius "Gemavilą".

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 4:3 pirmavo "Titranga – Feniksas". Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Gemavilos" persvara padidėjo iki septynių taškų (7:14), o minutės pertraukėlės paprašė "Titranga – Feniksas". Kėlinio antroje pusėje "Gemavilos" persvara padidėjo iki 12 taškų (18:30).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Gemavila" išsaugojo dešimties taškų persvarą (22:32). Kėlinio viduryje "Titranga – Feniksas" buvo sumažinę varžovų persvarą iki keturių taškų. bet septintą minutę skirtumas vėl šoktelėjo (30:40), o "Titranga – Feniksas" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėję komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms "Gemavila" pirmavo rezultatu 35:44.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, sužaidus tris minutes rezultatas buvo 40:50. Penktą minutę "Gemavila" pataikė du tritaškius (40:56), o "Titranga – Feniksas" paprašė minutės pertraukėlės. Aštuntą minutę komandas skyrė 22 taškai, o minutės pertraukėlės paprašė "Titranga – Feniksas" (40:62). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 30 taškų (40:70). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalus, rungtynės baigėsi rezultatu 51:89.

Paulius Minkevičius

„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)22 taškų deficitą panaikinę „Ažytėnai“ nugalėjo „Titranga ‒ Feniksas“ (71:66) (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Ažytėnai“ atlošė 18 taškų deficitą, stojo žaisti pratęsimą, tačiau jame nusileido “Titranga ‒ Feniksas“ ekipai (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:36 val.)„Kauno švara“ labai lengva pergale uždarė seriją prieš „Titranga ‒ Feniksas“ komanda (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:28 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Gemavila“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:04 val.)