BC „Game On“ vs KK „Žaibas“ (91:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 27 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“

2022 vasario 27 d., Sekmadienis, 18:15 val., peržiūros: 332

Vasario 27 diena, LSMU sporto salėje įvyko II lygos C pogrupio varžybos tarp šeimininkų- BC „Game ON“ bei svečių KK „Žaibas“.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos. To pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 22:19. Antrajame kėlinyje, dėka gero Ž. Karaliaus žaidimo puolime (10 tšk), BC „Game ON“ spurtavo greitomis atakomis, bei į trečiajį kėlinį išsinešė dviženklį pranašumą- 46:30. Trečiajame kėlinyje KK „Žaibas“ taiklūs dvitaškiai (7/11) leido priartėti prie šeimininkų, tačiau 50 % tritaškius metę BC „Game ON“ dar labiau atitolo nuo svečių- 66:47. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas, šeimininkai ir toliau žaidė gerą krepšinį puikiai realizuodami taškus iš žaidimo. Greitą bei komandinį krepšinį pademonstravę BC „Game ON“ iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu: 91:65 (22:19, 24:11, 20:17, 25:18).

Justas Vasaitis

„Valpainiai“ įtikinama pergale atidarė sezoną prieš KK „Žaibas“ (85:58) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)16 taškų spurtą rungtynių pabaigoje atlaikę BC „Game On“ nugalėjo „Gemavila“ (75:70) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 18:02 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)Antrąją pusę užtikrtintai laimėję BC „Game on“ išsivežė pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:19 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)Ariogalos „Urta“ po nelengvos kovos palaužė KK „Žaibas“ pasipriešinimą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)