Dumblas vs BC „Game On“ (61:72)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 27 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Game On“ įveikė „Dumblą“

2022 balandžio 27 d., Trečiadienis, 20:24 val., peržiūros: 354

Kauno TPMC sporto salėje įvyko II lygos aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Dumblas" ir BC "Game On".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo BC "Game On", tačiau šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką BC "Game On" išsaugojo tik dviejų taškų pranašumą. Antrame kėlinyje tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo ( 31:34). Trečiame kėlinyje "Dumblas" pradėjo strigti gynyboje, o svečiai skaičiavo dviženklį pranašumą ( 47:55). Ketvirtame kėlinyje "Dumblas" nesukūrė intrigos ir BC "Game On" išlygino serijos rezultatą – 61:72 (12:14, 19:20, 16:21, 14:17)

12 atk. kam.

Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:44 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)Šešioliktfinalį pasiekė „Game on“, atkaklioje serijoje įveikę „Urtą“ (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 17:43 val.)II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)