Gemavila vs DK-Team (82:49)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 15 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ pasiekė įtikinamą pergalę

2022 vasario 15 d., Antradienis, 22:04 val., peržiūros: 330

Vasario 15 dieną, 21:15 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Gemavila" (šeimininkai) ir "DK-Team" (svečiai). Rungtynėse nebuvo didelės intrigos, užtikrintai pirmavę "Gemavila" laimėjo rungtynes rezultatu 82:49 (23:7, 17:9, 18:13, 24:20).

Jau rungtynių pradžioje ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas, kurie puikiai darbavosi gynyboje ir tai leido jiems greitai nutolti. Dar pirmojo kėlinuko metu skirtumas tapo dviženklis, o puikų darbą gynyboje "Gemavila" pratęsė ir antrame ketvirtyje. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkų persvara nekėlė abejonių 40:16.

Antroje rungtynių dalyje svečiai turėjo kiek daugiau progų puolime, bet bendro vaizdo tai nekeitė, "Gemavila" tvirtai atrodė abiejose aikštelės pusėse ir galiausiai įtvirtino savo pranašumą laimėdami rungtynes rezultatu 82:49.

6 taškai

„Sparta“ pasiekė įtikinamą persvarą (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:26 val.)BC „Rhino“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Gemavila“ šešioliktfinalį pradėjo sutriuškindama „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė antrą pergalę prieš „Gemavilą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Gemavila“ laimėjo rungtynes net likę keturiese (2022 kovo 23 d., trečiadienis, 07:07 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)