DK-Team vs Sparta (50:100)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 30 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“

2022 kovo 30 d., Trečiadienis, 20:43 val., peržiūros: 323

Trečiadienį, Kovo 30 dieną, 19:10 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko II lygos komandos „DK-Team“ (šeimininkai) ir Sparta (svečiai).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Sparta“ ekipa, kuri atitolo nuo varžovų, tačiau šeimininkai pradėjo užtikrinčiau pulti puolime ir priartėjo prie varžovų. Likus žaisti dvi minutes svečiai surengė keletą greitų atakų , kur susikrovė 4 taškų pranašumą 17:21. Antrame kėlinyje „Sparta“ toliau naudojo gerą gynybą prieš varžovus, kuris pasiteisino ir pranašumas išaugo iki dviženklio. „DK-Team“ niekaip nepavyko sustabdyti priešininkų, o svečių komanda su kiekviena minute didino pranašumo – 31:49. Po ilgosios pertraukos šeimininkai įsivažiavo ir skirtumas ištirpo iki 20 taškų, tačiau „Sparta“ susitvarkė su gynyba bei įjungė aukštesnę pavarą puolime, kur susikrovė dar didesnį pranašumą – 43:86. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir „Sparta “ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu -50:100.

6 rezult. perd.

BC „Rhino“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Sparta“ pasiekė įtikinamą persvarą (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:26 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 21:03 val.)Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Gemavila“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:04 val.)MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)Rezultatyvus T. Šorius atvedė „Sparta“ ekipą į sunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 21:50 val.)Antrojo kėlinio pradžioje pabėgę „Titranga ‒ Feniksas“ nuskynė pergalę prieš „DK ‒ Team“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:21 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)