ICE vs Ažytėnai (61:44)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 21 d., Pirmadienis, 20:35 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“

2022 kovo 21 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 448

Pirmadienį, Kovo 21 dieną, 20:40 val., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje, susitiko II lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir Ažytėnai“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje komandos išbėgo susikaupusios ir pasiruošusios kovoti. Visą kėlinį komandos kovėsi taškas į tašką, tik kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį ir kėlinį laimėti rezultatu 14:6. Antrajame kėlinyje komandos toliau atkakliai kovėsi dėl kiekvieno aikštelės centrimetro. „ Ažytėnai“ stengėsi sumažinti skirtumą, bet šeimininkai vis įmesdavo tolimą metimą ir neleisdavo varžovams priartėti. Po dviejų kėlinių priekyje „ICE“ rezultatu 26:16.

Trečiajame kėlinyje komandos toliau įnirtingai kovėsi. Pusę kėlinio skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė. Antroje kėlinio pusėje „Ažytėnai“ komandai pavyko priartėti iki 12 taškų skirtumo, tačiau neilgai trukus šeimininkai vėl susigrąžino turėtą skirtumą (45:28). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą visą kėlinį ir šventė pergalę rezultatu 61:44.

4 taškai

KM „Žalgiris“ 2005“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ komandą (2021 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:16 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)„ICE“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2022 vasario 14 d., pirmadienis, 22:35 val.)„UNO“ įveikė penkiese žaidusius „Ažytėnus“ (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 21:29 val.)„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„ICE“ pasiėmė nesunkią pergalę prieš „T.A.D.“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:29 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ažytėnai“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:08 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„ICE“ antrą kartą nugalėjo „Ažytėnus“ ir žengė į šešioliktfinalį (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 23:07 val.)