Sparta vs KSM '93 ‒ Bulvaras (63:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“

2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 527

Lapkričio 9 dieną Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sparta" priemė svečius "KSM '93 ‒ Bulvaras" komandą. "Spartai" šios rungtynės buvo pirmos sezone, o "KSM '93 ‒ Bulvaras" turėjo vieną pergalę.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Sužaidus dvi minutes rezultatas vis dar buvo lygus (4:4). Vėliau geriau žaidė "KSM '93 ‒ Bulvaras", kuriem šeštą minutę pavyko padidinti persvarą iki devynių taškų (7:16). Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 17 taškų (11:28).

Pirmas dvi anto kėlinio minutes komandos taškų nepelnė. Pirmi taškus kėlinyje pelnė "KSM '93 ‒ Bulvaras" (13:32). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 19 taškų (19:38). Vėliau, daugiausiai greitų atakų dėka persvara sparčiai augo "KSM '93 ‒ Bulvaras" naudai. Sužaidus du kėlinius komandas skyrė 36 taškai (21:57).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo spartos tritaškiu (24:57). Į tai "KSM '93 ‒ Bulvaras" atsakė dviem taikliais metimais. Vėliau persvara "KSM '93 ‒ Bulvaras" komandos laikėsi maždaug 30 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:86.

10 atk. kam.

„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Dumblas“ be didesnio vargo įveikė „Sparta“ ekipą (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 15:23 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atkaklioje kovoje nusileido „SK „Mattas“ (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:46 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ puolimo volas pervažiavo ir BC „Rhino“ ekipą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:28 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ įtikinama pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:47 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)