Kauno Rami vs KSM '93 ‒ Bulvaras (40:102)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 31 d., Pirmadienis, 20:50 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą

2022 sausio 31 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 453

Sausio 31 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno Rami" priemė svečius "KSM '93 ‒ Bulvaras" komandą. "Kauno Rami" buvo laimėję šešis kartus ir tris kartus buvo pralaimėję. "KSM '93 ‒ Bulvaras" buvo laimėję septynis kartus ir du kartus buvo pralaimėję.

Rungtynės prasidėjo keliomis "Kauno Rami" klaidomis, o tuo pasinaudoję "KSM '93 ‒ Bulvaras" antrą minutę pirmavo rezultatu 0:4. Prasidėjus natrai kėlinio pusei "Kauno Rami" prisivijo varžovus (9:10). "Kauno Rami" antroje kėlinio pusėje labai silpnai žaidė puolime, o "KSM '93 ‒ Bulvaras" tuo pasinaudoję įgijo devynių taškų persvarą (9:18).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė greitai, o "KSM '93 ‒ Bulvaras" per dvi pirmas minutes padidino persvarą iki 14 taškų (9:23). Kėlinio viduryje "KSM '93 ‒ Bulvaras" dar keliais taškais padidino pranašumą (14:30). Antroje kėlinio pusėje toliau gerai gynėsi "KSM '93 ‒ Bulvaras", o persvara padidėjo iki 21 taško (18:39).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 24 taškų (20:44). Vėliau komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 25:51 . Aštuntą minutę, po "KSM '93 ‒ Bulvaras" spurto ir greitom atakom renkamų taškų skirtumas išaugo iki 38 taškų (27:65), o "Kauno Rami" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė apyligiai (32:67).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas ir "KSM '93 ‒ Bulvaras" dar labiau padidino persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 40:102.

5 perimt. kam.

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ puolimo volas pervažiavo ir BC „Rhino“ ekipą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 16:02 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Olimpas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 18:40 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)