DK-Team vs KSM '93 ‒ Bulvaras (57:100)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“

2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 22:38 val., peržiūros: 496

Gruodžio 1 d., 20:40 val., Kauno TPMC sporto salėje, įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „DK-Team“ ir svečiai – „KSM '93 ‒ Bulvaras”.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (3:3). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė DK-Team (10 :3). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė 6 taškai (16:10). Visgi ketvirčio pabaigoje „KSM '93 ‒ Bulvaras” žaidė geriau ir jiems persverti rezultatą – 16 :18. Antro ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (19:22). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė svečių komanda (22:32). Prasidėjus antrai ketvirčio pusei varžovų spurtą nutraukė ir du iš eilės metimus pataikė DK-Team“ . Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 2 taškai – 41:43.

Antroje rungtynių dalyje „KSM '93 ‒ Bulvaras” gana greitai persvėrė rezultatą ir susikūrė nedidelį pranašumą. Nuo to momento svečių komanda savo pozicijų daugiau nebeužleido ir išliko priekyje iki pat rungtynių pabaigos. „DK-Team“ krepšininkai vis dar išliko labai kovingi ir nenuleido rankų, bet panaikinti deficito jiems niekaip nesisekė. ​Ketvirtasis ketvirtis buvo tik formalumas ir rungtynės baigėsi svečių pergale rezultatu57:100.

Andrius Mažlekas

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atkaklioje kovoje nusileido „SK „Mattas“ (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:46 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ įtikinama pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:47 val.)