T.A.D. vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (54:72)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pasiekė įtikinamą pergalę

2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 19:06 val., peržiūros: 352

Vasario 13 dieną, 17:30 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko II lygos komandos T.A.D. (šeimininkai) ir BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (svečiai). Atkakli kova buvo tik pirmojo kėlinuko metu, kuris buvo labai lygus, tačiau greitai BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ekipa nutolo, susikūrė solidų pranašumą ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 54:72 (20:18, 12:27, 10:15, 12:12).

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, tačiau po puikaus starto komanda sustojo ir dar kurį laiką žaidė lygiai su varžovais. Vis tik antrojo kėlinuko metu BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda sužaidė labai galingą atkarpą, susikrovė dviženklį pranašumą ir prasidedant ilgajai pertraukai užtikrintai pirmavo rezultatu 32:45.

Po ilgosios pertraukos žaidimas buvo lygesnis, bet svečiai visą laiką išlaikė dviženklį pranašumą savo pusėje ir tvirtai kontroliavo rungtynes. BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ekipai beliko sutvarkyti formalumus, varžovai jiems taip ir nemetė rimtesnio iššūkio, o susitikimas baigėsi rezultatu 54:72.

Domantas Ladyga

BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ įveikė svečius iš Ariogalos (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antrą kartą įveikė „Dumblą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 15:32 val.)UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ serijoje startavo pergale prieš „Dumblo“ penketuką (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 15:28 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Valpainiai“ iškovojo gana lengvą pergalę (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:39 val.)