Eldažnis & Limobus.lt vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (56:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 20:35 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą

2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 467

Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko II lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Eldažnis & Limobus.lt" ir BC"Audrupio" – Bonauto.lt.

Rungtynės prasidėjo BC"Audrupio" – Bonauto.lt naudai ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. "Eldažnis & Limobus.lt" pavyko atsitiesti, kur sugebėjo besibaigiant ketvirčiui išlyginti rezultatą ( 14:14). Antrame kėlinyje svečiams pavyko atitrūkti nuo varžovų, kur greitomis atakomis susikrovė dviženklį pranašumą – 27:38

Po ilgosios pertraukos ekipos žaidė tašką į tašką ir ne vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo, o svečiai išlaikė susikrautą pranašumą ( 42:53). Lemiamame kėlinyje "Eldažnis & Limobus.lt" ekipai nepavyko sukurti intrigos ir BC"Audrupio" – Bonauto.lt iškovojo pergalę, rezultatu – 56:70 (14:14, 13:24, 15:15, 14:17)

Artūras Dzekunskas

„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ įveikė svečius iš Ariogalos (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)“Pusė velnio“ atlaikė „Eldažnis & Limobus.lt“ šturmą ir iškopė į kitą etapą (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antrą kartą įveikė „Dumblą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 15:32 val.)„UNO“ sėkmingai pradėjo sezoną įveikdami „Eldažnis & Limobus.lt“ (69:54) (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ serijoje startavo pergale prieš „Dumblo“ penketuką (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 15:28 val.)