SK „Mattas“ vs KSM '93 ‒ Bulvaras (73:70)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 02 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atkaklioje kovoje nusileido „SK „Mattas“

2022 gegužės 02 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 650

Pirmadienį, gegužės 2 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje įvyko II lygos antrosios pusfinalio varžybos tarp šeimininkų – „SK „Mattas“ bei svečių - „KSM '93 ‒ Bulvaras“.

Rungtynės prasidėjo gan rezultatyviai. Svečiams gerą startą davė 3 iš eilės atliktos greitos atakas. Varžovai, savo ruožtu, nepasimetė ir rezultatyviomis atakomis po krepšiu stengėsi neatsilikti. Gerai pradėję „ KSM '93 ‒ Bulvaras“ išlaikė iniciatyvą savo rankose iki kėlinio galo (19:19). Antrajame kėlinyje komandos žaidė labai apylygiai. Tiek vieni, tiek kiti stengdavosi greitai prasiveržti po krepšiu, nepavykus to padaryti mesdavo tolimą metimą. Tačiau nei vienai komandai nepavyko atitolti nuo varžovų daugiau nei 7 taškais. Po dviejų kėlinių priekyje šeimininkai rezultatu 45:38.

Antroje rungtynių pusėje viskas klostėsi taip pat kaip pirmoje. Komandos visas rungtynes atkakliai kovojo. Komandos vis pasikeisdamos sužaisdavo atkarpa 5:0 ir perleisdavo estafetę kitai komandai. Galiausiai šis užburtas ratas išsuko šeimininkų pranašumą 5 taškais ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ komandai nebe pavyko perlaužti rungtynių. Pergalę šventė „SK „Mattas“ rezultatu 73:70.

9 taškai

„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ puolimo volas pervažiavo ir BC „Rhino“ ekipą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:28 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ iškovojo svarbią pergalę (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ įtikinama pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:47 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)