Pikenpokas vs Valpainiai (86:79)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse P.Špoko 42 taškai ir „Valpainiai“ turėjo pripažinti „Pikenpoko“ pranašumą

2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 20:28 val., peržiūros: 470

Balandžio 4 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos pirmos šešiolikfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Pikenpokas" priemė svečius "Valpainius".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 8:6 pirmavo "Pikenpokas". Baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (10:10). Kėlinio pabaigoje su finaliniu švilpuku tritaškį pataikė "Valpainiai", kurie padidino persvarą iki keturių taškų (19:23).

Antrą antro kėlinio minutę, po geriau sužaidus kėlinio pradžios, "Pikenpokas" turėjo vieno taško persvarą (24:23). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Pikenpokas" turėjo dviejų taškų persvarą (30:28). Kėlinio antroje pusėje "Pikenpokas" persvarą padidino iki 8 taškų (44:36).

Trečio kėlinio pradžioje "Valpainius" užklupo "Pikenpoko" tritaškių lietus. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 14 taškų (50:36). Ketvirtą minutę skirtumas sumažėjo iki septynių taškų, o "Pikenpokas" paprašė minutės pertraukėlės (50:43). Prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas tapo lygus (50:50). Sužaidus tris kėlinius "Pikenpokas" pirmavo rezultatu 63:61.

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio pradžioje "Pikenpoko" persvara padidėjo iki keturių taškų (67:61). Įpusėjus kėliniui "Pikenpokas" vis dar turėjo persvarą (75:70). Persvarą antroje rungtynių pusėje išlaikė "Valpainiai", kurie įveikė varžovus rezultatu 86:79 ir turėjo persvarą prieš atsakomąsias rungtynes.

10 atk. kam.

Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „Pikenpokas“ įveikė „Valpainius“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Vos 34 taškus surinkę „Gatvės vaikai“ neturėjo jokių galimybių prieš „Pikenpoką“ (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Trečiajame kėlinyje visiškai sustoję „Valpainiai“ nepasipriešino KM „Žalgiris“ 2005 ekipai (2022 vasario 18 d., penktadienis, 21:34 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)Tritaškių šou paženkintose rungtynėse „Alta transportas“ penketukas atlaikė “Pikenpokas“ ekipos spaudimą (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)II lygos Mažosios taurės atkrintamosiose: „Valpainiai“ įveikė „Pikenpopas“ ir išlyginos serijos rezultatą 1:1 (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)