MB „TR Project“ vs Birštono SC „Olimpas“ (76:90)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Birštono SC „Olimpas“ paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių

2022 lapkričio 29 d., Antradienis, 21:49 val., peržiūros: 338

Lapkričio 29 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos A pogrupio rungtynės tarp MB „TR Project“ (0-3) ir Birštono SC „Olimpas“ (3-1) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje M.Milmontas sumetė 16 taškų, tačiau to nepakako MB „TR Project“ ekipai laimėti pirmo kėlinio. Svečiai iš Birštono pasibaigus kėliniui buvo priekyje 21:23.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pataikė du tolimus metimus, po kurių tolo 25:35. Visgi, tolimi metimai antroje kėlinio pusėje gelbėjo ir šeimininkus, kurie įpusėjus susitikimui priartėjo iki minimumo 40:41.

Trečiajame kėlinuke po dviejų paeiliui A. Butkaus tritaškių Birštono SC „Olimpas“ kiek nutolo – 51:56, o kėlinio pabaigoje surengę spurtą birštoniečiai dar ir įgijo dviženklę persvarą 53:67.

Lemiamo kėlinuko pradžioje MB „TR Project“ po N. Kavaliausko metimo iš po krepšio kiek priartėjo – 62:70. Visgi, svečiai jau pergalės iš savo rankų nebepaleido ir paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių. Galutinis susitikimo rezultatas 76:90 (21:23, 19:18, 13:26, 23:23).

Augustinas Butkus

Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:18 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)„UNO“ po atkaklios kovos įveikė MB „TR Project“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)Birštono SC „Olimpas“ nerado vaistų nuo gerai sutepto „KSM ’93 ‒ Bulvaras” puolimo (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš KrepsinioFanai.lt (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:06 val.)Permainingose rungtynėse sėkminga Birštono SC „Olimpas“ ekipos pabaiga prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 23:07 val.)Birštono SC „Olimpas“ iššvaistė daugiau kaip 20 taškų pranašumą, bet pratęsimo metu pasiekė pergalę (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 22:51 val.)