Kauno Rami vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (47:64)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą

2023 sausio 24 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 301

Sausio dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno Rami" priemė svečius BC "Audrupio – Bonauto.lt" komandą. "Kauno Rami" buvo laimėję du kartus ir šešis buvo pralaimėję. "Audrupio – Bonauto.lt" buvo laimėję tris kartus ir penkis pralaimėję.

Po pirmų dviejų rungtynių minučių rezultatu 5:2 pirmavo "Kauno Rami". Sužaidus pusę ketvirčio minimalią persvarą turėjo "Kauno Rami" (9:8). Likus minutei su puse penkių taškų persvarą turėjo "Kauno Rami" (13:8). Kėlinio pabaiga vyko nerezultatyviai, sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (15:9).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes geriau žaidė "Audrupio – Bonauto.lt", pelnė du taškus ir gynėsi be klaidų (15:11). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (20:20), o minutės pertraukėlės paprašė "Audrupio – Bonauto.lt". Kėlinio pabaigoje taiklių tritaškių pagalba "Audrupio – Bonauto.lt" įgijo šešių taškų persvarą (22:28).

Sužaidus pirmas dvi minutes trečiame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 10 taškų (22:32). Vėliau komandos žaidė lygiai, o kėliniui pabiantis "Audrupio – Bonauto.lt" padidino persvarą iki 14 taškų (30:44).

Pirmas dvi kėlinio minutes komandos žaidė be rezultatyvių atakų. Kėlinio viduryje persvara padidėjo iki 21 taško (55:34). Kėlinio antroje pusėje "Audrupio – Bonauto.lt" išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 47:64.

7 taškai

BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt turėjo pripažinti „GZP-2“ pranašumą (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:15 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Keturiese žaidime likę „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda iškovojo pergalę (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:01 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)2-oji BC „Audrupio“-Bonauto.lt pergalė II-oje lygoje (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:58 val.)Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 19:22 val.)