KM „Žalgiris“ vs Skroblų alėja (65:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Geriau sužaista antroji rungtynių pusė nulėmė „Skroblų Alėja“ pergalę

2022 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 256

Lapkričio 7 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos KM "Žalgiris" (šeimininkai) ir „Skroblų Alėja“ (svečiai). Pirmoje rungtynių dalyje šeimininkai puikiai išnaudojo savo energiją ir ilgą suolą, tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė „Skroblų Alėja“ ir pasiekė įtikinamą pergalę, rezultatu 65:78 (16:17, 23:15, 13:27, 13:19).

Rungtynes abi komandos pradėjo dideliu intensyvumu, KM "Žalgiris" stengėsi varžovus spausti, išlaikė didelį tempą ir tai leido jiems nutolti. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 39:32.

Po ilgosios pertraukos „Skroblų Alėja“ jau atrodė visai kitaip, komandos žaidimas dabar buvo daug kokybiškesnis, paruoštos atakos ir taiklūs tolimi metimai leido ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Nors šeimininkai kovėsi iki galo, bet panaikinti varžovų turimos persvaros jie nesugebėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:78.

18 taškų

Antrose aštunfinalio rungtynėse „Skroblų alėja“ atsirevanšavo „Užveža“ komandai (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)II lygos atkrintamosiose: „Užveža“ pergalė prieš „Skroblų alėja“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Pikenpokas“ privertė patirti pirmą pralaimėjimą „Skroblų alėja“ ekipą (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Pikenpoką“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:13 val.)II lygoje: užtikrinta KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš Skroblų alėja (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Skroblų alėja“ naujus metus pradėjo įtikinama pergale (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 21:17 val.)Jaunatviškas maksimalizmas užtarnavo KM „Žalgiris“ pergalę (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 23:28 val.)Sunkiai rungtynes pradėjęs KM „Žalgiris“ susitvarkė su „UNO“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)