Kauno Rami vs KK „Žaibas“ (90:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę

2022 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 22:18 val., peržiūros: 218

Lapkričio 30 dieną, 19:00 val., Kauno Kolegijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir KK "Žaibas" (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu pabėgę tolyn „Kauno Rami“ krepšininkai sėkmingai išlaikė persvarą savo rankose ir galiausiai pasiekė įtikinamą pergalę, laimėdami rezultatu 90:82 (27:14, 17:24, 30:25, 16:19).

Rungtynių startas tiesiog idealiai susiklostė „Kauno Rami“ žaidėjams, kurie vos per pusę kėlinuko susikūrė dviženklį pranašumą. Tiesa, vėliau komandos jau žaidė lygiau, skirtumas nustojo augęs, bet persvara visą laiką išliko „Kauno Rami“ pusėje. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 44:38.

Antroje susitikimo pusėje komandos žaidė banguotai, bet KK "Žaibas" taip ir nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos. Nors „Kauno Rami“ negalėjo jaustis saugiai ir visą laiką jautė varžovus šalia, bet intriga nesugrįžo, komandos sutvarkė formalumus, „Kauno Rami“ išlaikė persvarą ir pasiekė įtikinamą pergalę laimėdami rezultatu 90:82.

Marius Parvalkevičius

„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 22:00 val.)Kauno Rami svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 28 d., antradienis, 23:57 val.)2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:38 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 19:22 val.)Pirmoji KK “Žaibo“ pergalė (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)