BC „Rhino“ vs Kauno Rami (68:93)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 28 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno Rami svečiuose pelnė pergalę

2023 vasario 28 d., Antradienis, 23:57 val., peržiūros: 288

Paskutiniąją žiemos dieną, vasario 28, antradienį, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėse susitiko salės šeimininkai BC "Rhino" ir svečių komanda Kauno Rami

Pirmieji rungtynių pradžioje taškus pelnė Kauno Rami žaidėjai. Nors abi komandos buvo susirinkusios gan negausiai, stipresnį žaidimą rodė Kauno Rami žaidėjai. Tai galima buvo pastebėti rezultate 16:21 po pirmojo kėlinio.

Antrojo kėlinio metu taiklūs Nr. 8 G. Džiaugio tritaškiai leido dar stabiliau Kauno Rami komandai atitrūkti nuo BC "Rhino" komandos. Nors šeimininkai dar bandė palenkti rungtynes į savo pusę, Kauno Rami pasinaudojusi varžovų klaidomis pasiekė dviženklę persvarą. Emocijų šioje rungtynių dalyje taip pat netrūko. Teisėjams teko techninėmis pražangomis raminti ne tik žaidėjus, bet ir trenerį. Pirmoji rungtynių pusė buvo užbaigta rezultatu 31:49

Po ilgosios pertrauko, kiek atslūgus emocijoms žaidimas klostėsi panašiai. Skirtumas tarp komandų išliko gan stabilus. Visgi ir lemiamasis kėlinys neprasiėjo be techninės pražangos. Rezultatu 68:93 (16:21, 15:28, 11:16, 26:28) Kauno Rami šventė pergalę.

14 atk. kam.

„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 22:26 val.)BC „Rhino“ įsirašė labai lengvą pergalę (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)BC „Rhinos“ su V. Kamarūnu priekyje šventė pergalę prieš „Sparta“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:38 val.)Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 19:22 val.)Arši ir nenuspėjama kova ‒ Pergalę šventė UNO (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)Valpainiai susitvarkė su Rhino (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)Po įtemptos kovos „TR Project“ pergalė prieš „Rhino“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:47 val.)“KSM ’93 ‒ Bulvaras” užtikrintai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:43 val.)