Kauno švara vs Kautech ‒ 2 (72:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kautech-2 svečiuose nesnaudžia ‒ dar viena sėkminga pergalė

2023 sausio 17 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 263

Sausio 17 dieną, Antradienį, Kauno švaros krepšinio salėje susitiko šeimininkai "Kauno švara" bei salės svečiai "Kautech-2"

Pirmojo kėlinio metu taiklesniais metimais pradėjo "Kautech-2", o ypač žaidėjas Nr. 15 N.Petrauskas, kėlinio pradžioje pataikė 3 taiklius dvitaškius. "Kauno švara" komandai kiek sunkiau sekėsi pelnyti taškus. Jaunasis komandos žaidėjas Nr. 21 R.Orenko drąsiai žaidė po krepšiu bandydamas gelbėti savo komandos situaciją jau nuo pirmojo kėlinio. Tačiau "Kautech-2" komanda neleido salės svečiams jų taip lengvai pasivyti ir rezultatu 16:27 užbaigė pirmąjį kėlinį.

Antrojo kėlinio pradžioje "Kauno švara" komanda kiek susiėmė ir ėmė lipti varžovams ant kulnų. Jiems pavyko sumažinti taškų skirtumą iki keturių. "Kautech-2" komandos žaidėjai pajutę, jog jų priešininkai jau beveik čia pat, susirėmė su jais po krepšinio laku, provokuodami pražangas bei pelnydami taiklius metimus. Po tokio atsako rezultatas buvo 35:46

Po ilgosios pertraukos rungtynių vaizdas išliko panašus. Trečiojo kėlinio metu taškų skirtumas tarp komandų išliko gan stabilus "Kautech-2" komandos naudai. Visgi, paskutiniojo kėlinio metu "Kauno švara" dar turėjo šansą pasivyti salės svečius, tačiau nesėkmingai. Rezultatu 72:81 (16:27, 19:19, 19:15, 18:20) gausiai susirinkusi "Kautech-2" komanda šventė pergalę.

Daugiausiai "Kauno švara" komandos taškų pelnė jaunieji komandos žaidėjai: Nr. 37 G.Jakuška savo komandai surinkęs 25 taškus bei Nr. 21 R.Orenko pelnęs 17 taškų. Taip pat 17 komandos taškų pelnė ir Nr. 33 J.Tumpa.

Puikiais rezultatais pasižymėjo "Kautech-2" žaidėjas, Nr. 19 T.Vaitkus, kuris pelnė dvigubą dublį. Šis žaidėjas pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 6 pražangas. Taip pat nemažą taškų indėlį savo komandai pelnė ir žaidėjas Nr. 15 N.Petrauskas, surinkęs 17 taškų bei išprovokavęs 6 pražangas.

2 lygoje ‒ lengva „Ažytėnų“ pergalė (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:00 val.)„Kautech ‒ 2“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:05 val.)2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:42 val.)„Kautech ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Valpainius“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kautech ‒ 2“ ir antrą kartą įveikė „Valpainiai“ ekipą (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:05 val.)2 lygoje ‒ „Kauno Švaros“ antroji pergalė. (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 17:22 val.)Jaunatviškas maksimalizmas užtarnavo KM „Žalgiris“ pergalę (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Kautech ‒ 2“ sulaukė rimto pasipriešinimo iš „Valpainių“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)