BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs BC „Rhino“ (73:84)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 21:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt

2023 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 23:20 val., peržiūros: 264

Sausio 12 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos B pogrupio rungtynės tarp BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (3-4) ir BC „Rhino“ (1-6) ekipų.

Rungtynes BC „Rhino“ pradėjo penkiais tritaškiais, kurie iškart leido įgyti dviženklę persvarą 11:21. Visgi, BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt puolimas antroje kėlinio pusėje kiek atsigavo ir šeimininkai kiek prisivijo varžovus. Po pirmo kėlinio 19:25.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo ir labai greitai tolo iki 21:36. Tačiau į tai šeimininkai irgi atsakė spurtu 12:0 ir artėjo iki trijų taškų 33:36. Visgi, kėlinį sėkmingiau pabaigė BC „Rhino“, kurie įpusėjus susitikimui pirmavo 35:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje po trijų paeiliui svečių tolimų metimų rezultatas rungtynėse jau tapo 35:53. Vėliau BC „Rhino“ dar sumetė tris tritaškius ir po trijų kėlinių buvo priekyje 47:72.

Ketvirtame kėlinuke BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pasinaudojo svečių atsipalaidavimu ir panaikino nemažą dalį savo turėto deficito. Galutinis susitikimo rezultatas 73:84 (19:25, 16:19, 12:28, 26:12).

Antanas Apulskis

Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)BC „Rhinos“ su V. Kamarūnu priekyje šventė pergalę prieš „Sparta“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 23:26 val.)Pirmoji BC „Rhino“ pergalė II-oje lygoje (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)43 V. Kamarūno taškai BC “Rhino“ neišgelbėjo ‒ nusileista „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)Keturiese žaidime likę „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda iškovojo pergalę (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:01 val.)