Lemora vs Restauratoriai & Hausa (70:74)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje užbaigė išvargusių „Lemora“ ekipos žaidėjų sezoną

2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 22:24 val., peržiūros: 1108

Balandžio 3 –ąją, pirmadienį, įvyko antrosios „Baltik Sport“ įmonių lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Lemora“ bei svečių statusą turėjusių „Restauratoriai & Hausa” komandų. Pirmąją tarpusavio dvikovą laimėjo “Restauratoriai & Hausa” komanda rezultatu 73:68. Antrosiose rungtynėse beveik visas rungtynes iniciatyva priklausė „Lemora“ ekipai, tačiau rungtynių pabaigoje jėgų neužtekusiai ekipai teko pripažinti svečių pranašumą, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 70:74 (16:12, 18:17, 17:19, 19:26). Su šiuo pralaimėjimu „Lemora“ ekipai sezonas baigtas, o tuo tarpu “Restauratoriai & Hausa” ekipa keliauja į „Baltik Sport“ įmonių lygos pusfinalį.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, tačiau jų persvara buvo itin nežymi. Sužaidus penkias minutes pirmajame ketvirtyje, jų persvara siekė vos du taškus (6:8). Antroje kėlinio pusėje “Lemora” ekipai pavyko perimti žaidimo kontrolę, o T. Čeidos tolimo metimo bei taiklių baudos metimų dėka, po pirmųjų dešimties minučių jų persvara siekė keturis taškus – 16:12.

Antrąjį ketvirtį šeimininkų puolėjas L.Macijauskas pradėjo septyniais taškais iš eilės, o tai leido “Lemora” ekipai pabėgti į priekį devyniais taškais (23 min. 23:14). Panašią persvarą “Lemora” išlaikė beveik visą kėlinio laiką ir tik tiksint paskutinėms kėlinio minutėms, svečiams pavyko kiek priartėti – 34:29.

E. Daukšos bei L. Macijausko pastangomis, „Lemora“ trečiajame kėlinyje ir toliau buvo priekyje, tačiau varžovai jiems nuolat „alsavo į nugaras“. Sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes kėlinyje, šeimininkų persvara buvo vos du taškai (42:40). Fantastiški L. Macijausko trys tolimi metimai iš eilės buvo vienintelis „Lemora“ ekipos „varikliukas“ trečiajame ketvirtyje, tačiau jo užteko, jog ir po trisdešimties minučių kovos šeimininkai būtų priekyje – 51:48.

Lemiamame ketvirtyje „Lemora“ ekipos žaidėjai ir toliau iš paskutiniųjų stengėsi laikyti įgytą pranašumą, tačiau trisdešimt penktąją rungtynių minutę, rezultatas tarp komandų tapo lygus ir šeimininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės (59:59). Ir tikriausiai ne tam, jog sustyguotų savo žaidimą, tačiau, jog nors kažkiek atgautų kvapą. Vis dėl to, po minutės petraukėlės vienintelis tikras „Lemora“ ekipos įžaidėjas E.Daukša atrodė atidavęs visas jėgas, o kiti jo komandos draugai nesugebėjo sėkmingai persivaryti kamuolio į varžovų aikštės pusę, ko pasekoje, po “Restauratoriai & Hausa” spaudimo bei lengvų taškų iš perimtų kamuolių, svečiai labai greitai ne tik persvėrė rezultatą, tačiau ir pirmą kartą šiose rungtynėse vienai iš komandų pavyko įgyti dviženklį taškų pranašumą (37 min. 59:69). Šeimininkų ekipos žaidėjams nebeužteko jėgų atsigauti ir vienintelio T. Čeidos pastangų puolime buvo per mažai – “Restauratoriai & Hausa” komanda išsaugojo pranašumą bei iškovojo kelialapį į „Baltik Sport“ įmonių lygos pusfinalį laimėdami antrąsias ketvirtfinalio rungtynes rezultatu 70:74.

Po rungtynių pakalbintas “Restauratoriai & Hausa” komandos kapitonas Povilas Mickūnas nebuvo labai šnekus ir tiesiog džiaugėsi komandos pergale:

Sunkiai pradėjom, bet vėliau įgyjom persvarą ir nugalėjom.

Tuo tarpu „Lemora“ ekipos vadovas Edvinas Kvilys pagrindine pralaimėjimo priežastimi įvardino nuovargį:

Jėgų pritrūko… Paskutinias varžybas visas trūko jėgų, trūksta žaidėjų, tai neateina, tai nežinau, bėdos. Žaidėjų trukūmas šiaip, neturėjom kuo pakeisti...

„Lemora“: Linas Macijauskas – 23 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Egidijus Daukša – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Čeida – 17 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“: Povilas Mickūnas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Juozapaitis – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Jonas Snudaitis – 14 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)