Artstone vs Acme (73:43)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą

2016 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 1089

Trečiadienį, lapkričio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Artstone“ ir svečių „Acme“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę aikštės šeimininkai visų rungtynių metu tik didino pranašumą, ko pasekoje iškovojo lengvą pergalę rezultatu 73:43 (16:11, 17:16, 17:1, 23:15).

Jau pačioje susitikimo pradžioje tolimais metimais pasižymėję aikštės šeimininkų snaiperiai kiek atitrūko ir laikui bėgant atotrūkį tik didino. Nepaisant to, kėlinuko pabaigoje V.Žukauskas timptelėjo „Acme“ į priekį ir sumažino savo komandos atsilikimą iki penkių taškų. Antrasis ketvirtis buvo kiek atkaklesnis ir svečiai jau pačioje pradžioje sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Vis tik, taip lengvai iniciatyvos paleisti nesiruošę „Artstone“ ekipos žaidėjai per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka įgijo šešių taškų atotrūkį. 33:27.

Po ilgosios pertraukos „Acme“ patyrė didžiausią košmarą. Nuo pat pirmųjų trečiojo kėlinuko minučių įspūdingą spurtą 15:0 surengę aikštės šeimininkai atitrūko įgydami 21-ieno taško pranašumą. Per kėlinuką vos vieną tašką sukrapštę svečiai buvo pasiųsti į nokdauną, po kurio prieš paskutinę rungtynių dalį „Artstone“ turėjo 22-iejų taškų atotrūkį. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, kurį ir toliau šeimininkai tvarkė puikiai. Bėgant laikui skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo, ko pasekoje galutiniam rezultate „Artstone“ šventė triuškinančią pergalę rezultatu 73:43.

Po skaudžios nesėkmės Audrius Kmita kalbėjo: „Nepataikėme visiškai nieko, patys matėte, nulinė statistika. Taip pat daug ką davė vėlavimas. Pora žaidėjų vėlavo, žaisti pradėjome tik penkiese, tai jie pasimetę atėjo, kol apšilo, kol susižaidė. Bet šiaip, varžovai buvo stipresni, geriau pataikė ir laimėjo. Net nėra ką kalbėti, kai pralaimėjome trisdešimt taškų“.

„Artstone“: Ernestas Pocius – 24 tšk., Simonas Lengvinas – 18 tšk., Justas Jokšas – 17 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Šiškevičius – 12 tšk. (12 atk. kam.)

„Acme“: Viktoras Žukauskas – 22 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gintas Brazaitis – 8 tšk., Domas Abramavičius – 4 tšk.

„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Acme“ pasiekė pergalę (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„ACME“ įveikė „Omegą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)