Vėjų linija & Garliavos duona vs Gėlių bankas (77:51)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda nepaliko vilčių „Gėlių bankas“ ekipai ir išlygino serijos rezultatą

2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 21:09 val., peržiūros: 1165

Pirmadienį, kovo 20 dieną, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, Baltik Sport“ aštuntfinalis, tarp vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir svečių „Gėlių bankas“ ekipų. Visas rungtynes priekyje buvusi „Vėjų linija & Garliavos duona“ šventė triuškinančią pergalę ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Susitikimą žymiai geriau pradėjo aikštės šeimininkai „Vėjų linija & Garliavos duona“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo (8:0). Tik sužaidus daugiau nei keturias minutes svečiai pelnė pirmuosius rungtynių taškus. Visą pirmąjį kėlinį dominavę šeimininkai susikrovė 8 taškų pranašumą ir po pirmojo kėlinio rezultatu 18:10 pirmavo „Vėjų linija & Garliavos duona“.

Antrajame kėlinyje aikštelėje vaizdas nesikeitė, o šeimininkai ir toliau išlaikė solidžią persvarą ir neleido priartėti „Gėlių Bankas“ ekipai arčiau šeimininkų. Visą antrąjį kėlinį persvara svyravo nuo 7 iki 10 taškų šeimininkų naudai. Prieš ilgąją pertrauką „Gėlių bankas“ komanda sumažino pranašumą iki 7 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatu 35:28 priekyje buvo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos „Vėjų linija & Garliavos duona“ padidino apsukas ir susikrovė dar didesnį pranašumą. Sužaidus daugiau nei pusę kėlinio komandas skyrė 13 taškų, o svečiai nerado jokių pažeidžiamų vietų šeimininkų gynyboje.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 33 minutes šeimininkai atsakė į visus klausimus, kas šiandien švęs pergalę. „Vėjų linija & Garliavos duona“ susikrovė 21 taško pranašumą ir nemažino apsukų bei toliau norėjo triuškinti varžovus – 38 minutę įgijo rekordinę, 31 taško persvarą. Rungtynes rezultatu 77:51 laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

„Vėjų linija & Garliavos duona“: Laurynas Varnas 30 tšk., Andrius Raila 16 tšk. (13 atk. kam.), Vytautas Vaškevičius 8 tšk. (14 atk. kam.), Vytautas Merkelis 6 tšk. (7 rezult. perd.).

„Gėlių bankas“: Karolis Folkmanas 23 tšk., Karolis Armalis 14 tšk., Saulius Kepežinskas 9 tšk.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:17 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ įveikė „Gėlių banko“ pasipriešinimą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)