Coca Cola vs Gėlių bankas (83:77)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ įveikė „Gėlių banko“ pasipriešinimą

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 21:16 val., peržiūros: 1333

Sekmadienį, sausio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, tarp vietos „Coca Cola“ ir svečių „Gėlių banko“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę šeimininkai laikė iniciatyvą visų rungtynių metu ir, nepaisant kelių grėsmingų priešininkų priartėjimų, pasiekė pergalę rezultatu 83:77 (18:15, 22:17, 19:20, 24:25).

Susitikimą žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart įgijo kelių taškų atotrūkį. Kiek vėliau kelis sėkmingus epizodus sužaidę „Gėlių banko“ krepšininkai prisivijo priešininkus ir iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki trijų taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje spurtą 17:2 surengę „Coca Cola“ ekipos žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki aštuoniolikos taškų. Ilgai nesnaudę svečiai atsakė rezultatyvia atkarpa, kurios dėka sumažino deficitą iki vienženklio. 40:32.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingą žaidimą tęsė „Gėlių bankas“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų dar labiau ištirpo, tačiau pačiu laiku komandą į priekį timptelėjo fenomenaliai žaidęs L. Trušas, kurio prasiveržimų dėka šeimininkai susigrąžino dviženklį atotrūkį. Vis tik, ir vėl kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę svečiai sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje gerokai komandą į priekį timptelėjo V. Stočkaus tritaškiai, tačiau čia pat spurtavęs „Gėlių bankas“ sugrąžino į rungtynes intrigą, tačiau užtikrintai pabaigą sužaidę „Coca Cola“ žaidėjai pasiekė pergalę. 83:77.

“Coca Cola“: Laurynas Trušas – 45 tšk. (6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 19 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Šmigelskas – 10 tšk.

„Gėlių bankas“: Saulius Kepežinskas – 23 tšk., Rokas Druskis – 21 tšk. (10 atk. kam.), Rolandas Stagniūnas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Folkmanas – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Coca-cola“ įrodė pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:50 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Coca Cola“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)