Kauno tiltai vs Gėlių bankas (88:67)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“

2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 01:10 val., peržiūros: 1320

Pirmadienį, gruodžio 12 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Kauno tiltų“ bei svečių „Gėlių banko“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gan permainingai. Aikštelės šeimininkai susikraudavo pranašumą, bet vėliau jį iššvaistydavo ir taip leisdavo priartėti savo varžovams. Visgi, viskas pasikeitė antroje rungtynių pusėje, kuomet išryškėjo „Kauno tiltų“ pranašumas kovoje dėl atšokusių kamuolių. Taip pat pakeista gynybos sistema leido jiems sėkmingai išmušti iš vėžių varžovus, kelis kartus užbėgti į greitą puolimą ir susikrauti triuškininatį pranašumą.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu. Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi, bet vėliau, kėliniui einant į pabaigą, „Kauno tiltams“ pavyko sužaisti greičiau, kas leido jiems pradėti bėgti nuo savo varžovų. Ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 10:3 ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo septynių taškų atotrūkį – 21:14. Antrąjį kėlinuką komandos vėl pradėjo apylygiu žaidimu. Ekipos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug nepakito. Visgi, vėliau šeimininkų ekipai buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą, kurį jie laikė didžiąją dalį antrojo kėlinuko. Bet kėlinio pabaigoje tvirčiau atrodė „Gėlių banko“ komanda, kuri sužaidė neblogą atkarpą ir sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:34.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos žaidė taškas į tašką. Visgi, vėliau svečių ekipa pradėjo strigti varžovų gynyboje, o tuo pasinaudojo „Kauno tiltų“ ekipa, kuri didžiąją dalį taškų pelnė greitose atakose arba sėkmingais antraisiais ar net trečiaisiais bandymais. Netrukus aikštelės šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą ir šįkart jo jau neiššvaistė. Jie šį pranašumą išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:49. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Kauno tiltai“ nemažino apsukų ir nieko nelaukę padidino savo persvarą jau iki 20-ies taškų. Galiausiai, likęs rungtynių laikas tebuvo formulumas, kadangi „Gėlių bankas“ nesugebėjo dar užmegzti intrigos šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 88:67.

A.Čekanauskas („Kauno tiltai“):
„Pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek nesiderino žaidimas. Galbūt darėme klaidų gynyboje, bet po to gražiai sustojome į zoninę gynybą ir galbūt ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis buvo mūsų pliusas. Turėjome daugiau žaidėjų, palaikėme rotaciją ir didesnį tempą, o varžovų komandoje praktiškai du žaidėjai ant savų pečių tempė visą komandą. Šiandien mes susirinkome gausiai ir tiesiog rungtynių pabaigoje varžovai mums nebepasipriešino“.

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 15 tšk., Mindaugas Mažeika – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Staskevičius – 14 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Eimantas Daunora – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Gėlių bankas: Žilvinas Danielius – 28 tšk. (8 išpr. praž.), Karolis Folkmanas – 20 tšk. (12 rezult. perd.), Rolandas Stagniūnas – 12 tšk.

„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Coca-cola“ įrodė pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Gėlių bankas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 01:00 val.)