Kauno švara vs Vilmista (86:69)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:35 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ be didesnio vargo įveikė „Vilmista“ ekipą.

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 23:29 val., peržiūros: 1269

Antradienį, gruodžio 6 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno švara" ir svečiuose žaidę "Vilmista" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Kauno švaros" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (20:14). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau tolo nuo savo varžovų ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 11 taškų – (41:30). Trečiasis kėlinys vėl sėkmingiau susiklostė "Kauno švaros" ekipai, kuriai po trijų kėlinių pavyko pirmauti jau 16 taškų skirtumu – (64:48). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai išlaikė turėtą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (86:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Vilmista" ekipos taškais, vėliau savo pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė "Kauno švara" ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (3:4). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai – (9:7). Antroje kėlinio dalyje "Kauno švara" toliau po truputi tolo nuo savo varžovų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:14).

Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo "Kauno švaros" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 3 pirmas kėlinio minutes padidinti skirtumą pirmą kartą rungtynėse iki dviženklio – (30:20). Sužaidus dar porą minučių ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 10 taškų – (33:23). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau keitėsi tiksliomis atakomis ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (41:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo kiek sėkmingesniu "Vilmista" ekipos žaidimu, kuris leido sužaidus 2 minutėms sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (44:37). Sužaidus dar apie 3 kėlinio minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vėl susigrąžino turėtą dviženklį pranašumą – (58:48). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau žaidė apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (64:48).

Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas. "Kauno švara" užtikrintai laikė kontrolę savo rankose ir daugiau neleido savo varžovams priartėti iki jų. Rungtynės baigėsi "Kauno švaros" pergale rezultatu – (86:69)

Po pralaimėtų rungtynių "Vilmista" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną padarėme labai daug vaikiškų klaidų, iš tikro labai stengėmės, viskas nesisekė, nepataikėme. Labai daug klydome, buvo juoda diena."

Kauno švara: Andrius Olberkis – 21 tšk., Martynas Senkus – 17 tšk., Šarūnas Kryžius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Mykolas Brusokas – 12 tšk.

Vilmista: Giedrius Džiaugys – 25 tšk., Egidijus Plenta – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Raulušavičius – 12 tšk.

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno švara“ įveikė „Rapalą“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:59 val.) Kauno švara po dramatiškos kovos nukovė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:08 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)