Vilmista vs SD Ranga (57:83)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką

2017 sausio 06 d., Penktadienis, 00:53 val., peržiūros: 1414

Trečiadienį, sausio 4 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Vilmistos“ bei svečių „SD Rangos“. Nors pirmajame ketvirtyje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, tačiau nuo pat antrojo kėlinio pradžios svečių ekipa pradėjo spausti savo varžovų, kurie išsimušė iš vėžių, o rungtynių eigoje pristigo jėgų ir buvo priversti pripažinti aiškų varžovų pranašumą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri pirmoji pelnė keturis taškus be varžovų atsako. Tuomet savo taškų kraitį atidarė ir aikštelės šeimininkai ir netrukus išlygino rezultatą. Visgi, kėlinuko pradžia nebuvo itin rezultatyvi ir sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, komandos buvo pelniusios tik po šešis taškus. Tačiau tuomet komandos vėl prisiminė kaip sėkmingai atakuoti krepšį, o tai geriau sekėsi daryti „Vilmistos“ penketukui, kurie pradėjo tolti nuo savo varžovų ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo septynių taškų atotrūkį – 21:14. Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Vilmista“ ir padidino savo atotrūkį, tačiau tuomet varžovus spausti pradėjusi „SD Ranga“ pelnė septynis taškus be atsako ir pavijo savo varžovus. Ties tuo jie nesustojo ir kėlinio eigoje dar padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų, tačiau kėlinį kiek tvirčiau sužaidė šeimininkai ir kiek sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:38.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gan apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Visgi, tuomet „Vilmistos“ ekipai pradėjo stigti jėgų, nes šie susirinko tik penkiese. Tuo kaip mat pasinaudojo „SD Rangos“ ekipa ir ketvirtį užbaigė 19:5 spurtu, kuris leido jiems turėti jau triuškinantį pranašumą prieš lemiamą ketvirtį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 43:62. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. Nors pirmoje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai dar rodė dantis, tačiau vėliau jie suprato, kad dėl pergalės jiems pakovoti šiandien nepavyks ir visiškai atsipalaidavo. Tai leido svečių ekipai dar labiau padidinti savo atotrūkį, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 57:83.

Vilmista: Gytis Mikėnas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 15 tšk.

SD Ranga: Ugnius Drulia – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Draudvila – 20 tšk., Mantas Pukalskas – 14 tšk. (11 atk. kam.)

„Kauno švara“ be didesnio vargo įveikė „Vilmista“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:29 val.)„SD Ranga“ užtikrintai įveikė „Coca Colos“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę (2017 sausio 20 d., penktadienis, 06:35 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)