SD Ranga vs KUN & KAMS (67:56)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“

2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 21:21 val., peržiūros: 1436

Sekmadienį, sausio 8 – ąją dieną, J. Paulaus II- ojo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – SD „Ranga“ ir svečių – „KUN & KAMS“ komandos.

Rungtynes šeimininkai pradėjo pelnydami 7 taškus paeiliui ir iškarto atitrūkdami nuo savo varžovų. Sužaidus beveik 3 minutes „KUN & KAMS“ komandos taškų sąskaitą tritaškiu atidarė L.Lukošenkinas – 7:3. Įpusėjus kėliniui svečiai ne tik sugebėjo išlyginti rezultatą, bet netrukus išsiveržė į priekį (8:11). Tačiau išlaikyti persvaros iki kėlinio pabagos nepavyko. SD „Rangos“ krepšininkai geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir vėl išsiveržė į priekį – 12:11.

Antrasis kėlinukas prasidėjo J. Draudvilos dvitaškiu, tačiau po to šeimininkus ištiko taškų badas, o tuo pasinaudoję „KUN & KAMS“ krepšininkai vėl išsiveržė įpriekį – 14:17. Antroje kėlinio pusėje komandos pradėjo aktyviau žaisti, tačiau žaidimas abiejose aikštelės pusėje buvo lygus. Tik pačioje kėlinio pabaigoje, likus žaisti 14 sekundžių M.Pukalskas dvitaškiu vėl išvedė šeimininkus į priekį – 30:29.

Po ilgosios pertraukos SD „Rangos“ krepšininkai įjungė aukštesnę persvarą ir pusės kėlinio atkarpą laimėjo 14:0 ir susikrovė saugią 15 taškų persvarą – 44:29. „KUN & KAMS“ komandos taškų badą nutraukė P.Grikštas pataikęs iš po krepšio. Iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei minutei komandas skyrė jau 18 taškų (53:35). Toks rezultatas išsilaikė ir iki pat kėlinio pabaigos – 53:35.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rugtynėse buvo tik formalumas. „KUN & KAMS“ krepšininkams nepavyko prisivyti varžovų ir sumažinti atsilikimą bent iki vien ženklio skaičiaus. Įpusėjus kėliniui šeimininkai ir toliau kontroliavo rungtynes – 62:45. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę komandas skyrė 10 taškų, tačiau laiko kažką pakeisti šiose rungtynėse „KUN & KAMS“ komandai jau nebeužteko ir jiems teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu 67:56.

Po laimėtų rungtynių SD „Rangos“ treneris D.Jagminas kalbėjo: „Pagal sudėtį, kuri buvo šiandien – sužaidėme labai gerai, nes neturėjome nei vieno aukšto. Esu patenkintas vyrų kovojimu. Sukrito metimai antroje pusėje, savo salėje žaidėm. Antroje pusėje žaidėm labiau atsipalaidavę ir pavyko pasiekti pergalę. “

SD Ranga: Justas Draudvila – 16 tšk., Ugnius Drulia – 15 tšk., Karolis Klimas – 13 tšk., Mantas Pukalskas – 12 tšk. (15 atk. kam.)

KUN & KAMS: Liutauras Lukošenkinas – 23 tšk., Darius Kuzmickas – 20 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Povilas Grikštas – 9 tšk.

Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)Puikiai trečiąjį kėlinuką sužaidusi „Lemora“ įveikė „KUN & KAMS“ komandą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:36 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)Aukšto intensyvumo rungtynėse pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:48 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„SD Ranga“ užtikrintai įveikė „Coca Colos“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 21:09 val.)