Lemora vs KUN & KAMS (70:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puikiai trečiąjį kėlinuką sužaidusi „Lemora“ įveikė „KUN & KAMS“ komandą

2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:36 val., peržiūros: 1321

Pirmadienį, lapkričio 7 – ąją dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „ Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Lemoros“ ir svečių „KUN & KAMS“ komandos.

Susitikimą geriau pradėjo svečiai, per dvi su puse minutės po T. Žiobos tritaškio atitrūko nuo varžovų (4:8). Abi komandos primąjame kėlinuke žaidė banguotai – vos tik svečiai trūkteli į priekį, tuoj „Lemoros“ krepšininkai išlygina rezultatą. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio rezultatas rodė lygybė – 13:13. Likusį laiką užtikrinčiau žaidę „KUN & KAMS“ krepšininkai po pirmojo ketvirčio buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje – 15:19.

Antrojo kėlinuko pradžia buvo nerezultatyvi, o skirtumas tarp komandų svyravo tarp 4-8 taškų. Antroje ketvirčio pusėje svečiai susikrovė rekordinę šio mačo persvarą (19:28). Tačiau E.Basys ir E.Daukša smarkiai paplušėjo puolime ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys 4 taškai – 31:35.

Po pertraukos į aikštelę pakilio nuotikos grįžę šeimininkai per porą minučių išlygino rezultatą, o L.Patašius tolimu metimu jį pagaliau persvarė savo komandos naudai (40:37). Jau kitoje atakoje tritaškį pridėjo L.Macijauskas ir šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų. Įpusėjus kėliniui „KUN & KAMS“ deficitas buvo jau 8 taškai – 47:39. Likusį laiką žaidimas išsilygino, nors svečiai kaip įmanydami bandė sumažinti atsilikimą, bet šeimininkai iki kėlinio pabaigos išlaikė persvarą – 56:47.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje svečiai kilo į lemiamą šurmą ir per porą minučių beveik perpus sumažino atsilikimą (60:54). Po abiem komandom sausos kelių minučių atkarpos, taškus pelnęs T.Ananka dar labiau sumažino šeimininkų persvarą. Tačiau „Lemoros“ krepšininkai arčiau varžovų neprisileido ir drausmingiau sužaidę emocingą rungtynių pabaigą iškovojo pergalę rezultatu – 70:64.

Po rungtynių pakalbintas „Lemoros“ treneris E.Kvilys džiaugėsi savo komandos komandišku žaidimu ir iškovota pergale: „Super. Vyrai šiandien pasistengė. Motyvacija buvo alus, vėl (šypsosi). O šiaip tai nežinau, šiandien komandiškai žaidėm, varžovai nervavosi, o mes rungtynių gale išlaikėm persvarą ir iškovojom pergalę“

Lemora: Egidijus Daukša – 15 tšk., Martynas Švelnys – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Patašius – 14 tšk., Linas Macijauskas – 14 tšk.

KUN & KAMS: Liutauras Lukošenkinas – 23 tšk. (5 perimt. kam.), Tautvydas Žioba – 12 tšk. (8 išpr. praž.), Gintautas Mažeika – 10 tšk.

Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:56 val.)Pagirtinai iš toli atakavusi „Lemora“ nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)