SD Ranga vs Coca Cola (81:48)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„SD Ranga“ užtikrintai įveikė „Coca Colos“ krepšininkus ir keliauja tolyn

2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 1390

Kovo 26 dieną, 19:15 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „SD Ranga“ (šeimininkai) ir „Coca Cola“ (svečiai). Abi komandos jau buvo pasidalinusios po pergalę kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį, tad šiandien abiejų pusių laukė lemiamas išbandymas. Tačiau šį vakarą intrigos nebuvo, jau pirmojo kėlinuko metu „SD Ranga“ spurtavo su milžiniška jėga ir nesunkiai nutolo, pasiekdami net 30 taškų pranašumą. Nors „Coca Cola“ sugebėjo sumažinti atsilikimą, bet kovoti dėl pergalės jie neturėjo jokių šansų. „SD Ranga“ galingai finišavo ir keliauja tolyn. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:48 (28:7, 18:13, 10:20, 25:8).

Nors „Coca Cola“ ir turėjo vilčių kovoti dėl pergalės, bet viskas kone per vieną kėlinuką pasikeitė. „SD Ranga“ rungtynes pradėjo ypač galingai, komanda pataikė viską ką tik galėjo, o kibi ir aklina gynyba leido laikyti visiškai uždarytus varžovus. Skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu perkopė 20 taškų ribą, bet nesustojo augęs ir vėliau. Tiesa, po tokios blankios pradžios svečiai kiek išjudino savo puolimą, o kelios sėkmingos atkarpos netgi suteikė mažą viltį, jog pavyks atstitiesti antroje rungtynių dalyje. Po dviejų kėlinukų „SD Ranga“ pirmavo rezultatu 46:20.

Nors „SD Ranga“ po ilgosios pertraukos dar labiau nutolo, bet dabar „Coca Cola“ pakilo į lemiamą šturmą. Dar tame pačiame kėlinuke jiems pavyko priartėti iki 15 taškų, bet skirtumas buvo tiesiog per didelis. Netrukus šeimininkai vėl pabėgo ir tapo aišku, kad šiandien svečiai nebeišsigelbės. Abi komandos suprato, kad likęs laikas tik formalumas, bet krepšininkai ir toliau kovojo labai kietai, tarsi skirtumas būtų vos keli taškeliai. „SD Ranga“ paskutinėmis minutėmis dar labiau pabėgo ir įveikė varžovus triuškinamu rezultatu 81:48.

SD Ranga: Mantas Pukalskas – 20 tšk., Vilius Kudokas – 14 tšk. (8 išpr. praž.), Imantas Šturma – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Justas Draudvila – 14 tšk. (7 rezult. perd.)

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Brazauskas – 10 tšk., Tomas Gudas – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę (2017 sausio 20 d., penktadienis, 06:35 val.)