Coca Cola vs Vilmista (65:60)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca Cola“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 1199

Sekmadienį, lapkričio 6 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Coca Cola“ bei svečių „Vilmistos“. Visų rungtynių metu komandos žaidė gan apylygiai ir nei viena komanda nepajėgė įgyti ženklesnio pranašumo. Tačiau didžiąją rungtynių dalį priekyje buvusi „Coca Cola“, lemiamu metu sužaidė protingiau, susikrovė pranašumą, pataikė svarbius baudos metimus bei iškovojo trečiąją pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek geresniu šeimininkų ekipos žaidimu ir sužaidus kelias minutes, jie turėjo keturių taškų atotrūkį. Vėliau „Vilmistos“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, tačiau į sėkmingus jų išpuolius, tuo pačiu atsakydavo ir „Coca Colos“ kolektyvas. Taigi, šeimininkų ekipai pavyko išlaikyti pranašumą savo rankose ir jį dar kiek padidinti, o sužaidus pirmas dešimt minučių, rezultatas buvo 20:14. Antrąjį kėlinuką „Coca Cola“ pradėjo padidindama savo pranašumą dar vienu tašku, tačiau tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė „Vilmistos“ ekipa ir rezultatą išlygino, o vėliau ir persvėrė jį savo naudai. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką ir svečių ekipa laikė pranašumą savo rankose, tačiau prieš pat kėlinio pabaigą, šeimininkams pavyko persverti rezultatą. Taigi, rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:31.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Šis kėlinukas taipogi nebuvo labai rezultatyvus ir trapų pranašumą savo rankose turėjo „Coca Colos“ ekipa, bet prieš pat kėlinio pabaigą „Vilmistos“ ekipai vėl pavyko persverti rezultatą ir šįkart jie išlaikė įgytą pranašumą iki pat kėlinuko pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 44:45. Ketvirtojo kėlinuko pradžia buvo itin nerezultatyvi. Sužaidus daugiau kaip keturias minutes, komandos kartu sudėjus tebuvo pelniusios vos 3 taškus, o rezultatas tuo metu buvo lygus. Visgi, tada „Coca Cola“ smeigė du taiklius tolimus metimus paeiliui bei taip įgijo jau saugesnį pranašumą. Po minutės pertraukėlės atsigavę „Vilmistos“ krepšininkai pradėjo tirpdyti savo atsilikimą ir likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, jie turėjo dviejų taškų deficitą. Visgi, tuomet keturis taiklius baudos metimus paeiliui sumetė T.Gudas ir šeimininkų pranašumą padidino iki šešių taškų. Per likusį laiką „Vilmistos“ ekipos puolimas strigo ir ji dažnai klydo, kas leido ramiau jaustis „Coca Colos“ ekipai. Jie lemiamu metu sumetė baudos metimus bei taip iškovojo sudėtingą pergalę, rezultatu 65:60.

V.Stočkus („Coca Cola“):
„Gal tritaškių pataikymas mūsų buvo kiek geresnis. Greičiausiai dėl to laimėjom ir rungtynių pabaigoje protingai sužaidėm, baudos metimus pataikėm, to pasekoje ir laimėjom“.

Coca Cola: Tomas Gudas – 26 tšk. (6 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Brazauskas – 16 tšk. (9 išpr. praž.)

Vilmista: Kornelijus Bitė – 19 tšk., Egidijus Plenta – 15 tšk., Tomas Raulušavičius – 12 tšk.

„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Vilmista“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „Coca Cola“ iškovojo pergalę (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)L. Trušo ir T. Gudo vedina „Coca Cola“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 11:21 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ įveikė „Gėlių banko“ pasipriešinimą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:16 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)