Kauno technologijos universitetas vs Gėlių bankas (52:47)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Nerezultatyviame vakaro derbyje ‒ „KTU“ pergalė

2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 11:38 val., peržiūros: 879

Sekmadienį, sausio 8 dieną, KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „KTU“ bei svečių „Gėlių banko“. Pirmąjį kėlinį kur kas geriau sužaidė aikštelės šeimininkai, tačiau po antrojo kėlinio komandų pajėgumas praktiškai išsilygino. Ekipos žaidė taškas į tašką iki pat kėlinio pabaigos ir du svarbūs V. Raudonio tritaškiai rungtynių pabaigoje nutiesė jiems kelią į pergalę.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai. Svečių ekipa pirmoji atidarė savo taškų kraitį, kuomet pelnė tris taškus, o pirmųjų aikštelės šeimininkų taškų reikėjo laukti kiek daugiau nei tris minutes. Vėliau „KTU“ ekipa įsivažiavo ir pelniusi 15-ą taškų be varžovų atsako, įgijo jau dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandos dar apsikeitė po du sėkmingus metimus ir skirtumas tarp komandų išliko nepakitęs. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:7. Antrąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie dar padidino savo atotrūkį iki 14-os taškų, tačiau tuomet krito į duobę. Tuo iškart pasinaudojo „Gėlių banko“ ekipa ir spurtavo 11:0, taip pavydama savo varžovus. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė sėkmingomis atakomis ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:23.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė gan apylygiai ir skirtumas tarp komandų svyravo nuo vieno iki penkių taškų. Viso kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o likus žaisti minutę iki ketvirčio pabaigos, „Gėlių bankas“ įgijo minimalų pranašumą po taiklaus tritaškio. Visgi, kėlinį dviem taikliais dvitaškiais užbaigė „KTU“ ekipa ir po trijų kėlinių turėjo trijų taškų atotrūkį – 38:35. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos žaidė identiškai trečiajam kėliniui. Aikštelės šeimininkų pranašumas bangavo, bet tuomet du taiklius tritaškius smeigė V.Raudonis ir „KTU“ pranašumas išaugo iki devynių taškų. Tokiose nerezultatyviose rungtynėse, toks pranašumas jau buvo didelis. „Gėlių banko“ ekipa dar turėjo dvi su puse minutės pavyti savo varžovus, tačiau to jiems padaryti nepavyko, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 52:47.

Kauno technologijos universitetas: Vidas Raudonis – 29 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Kivaras – 10 tšk., Kęstutis Baltakys – 7 tšk. (14 atk. kam.)

Gėlių bankas: Saulius Kepežinskas – 17 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rolandas Stagniūnas – 15 tšk., Rokas Druskis – 10 tšk.

Lyderių akistatoje ‒ „Kauno tiltų“ pergalė (2017 vasario 07 d., antradienis, 00:27 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)Garbingai pasielgę „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjai iškovojo „sunkią“ pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:37 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)