Hidraulinės sistemos vs Vėjų linija & Garliavos duona (109:99)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Dviejų pratęsimų dramoje ‒ metimai paskutinėmis sekundėmis, 53 M. Šumlinsko taškai ir sunki „Hidraulinių sistemų“ pergalė

2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 1157

Pirmadienį, kovo 7 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių mažosios taurės G pogrupio rungtynės tarp grupės lyderių „Hidraulinių sistemų“ (12-4) ir jiems rimtą iššūkį šiandien metusių „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ (3-13) ekipų.

Pirmajame kėlinuke vyravo apylygė kova. Išskirti galima šeimininkų gretose tris tolimus metimus per kėlinuką pataikiusį S. Klimkevičių, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ irgi atsakė dviem V. Merkelio tritaškiais. Po pirmojo ketvirčio 17:19 pirmavo svečiai.

Antrajame ketvirtyje M. Šumlinsko ir S. Klimkevičiaus duetas terorizavo svečių krepšį. Šių krepšininkų dėka „Hidraulinės sistemos“ spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą 34:21. Tada M.Šumlinskas pridėjo du tritaškius paeiliui, tačiau „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ gelbėjo veržlus L. Varno žaidimas. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 42:31.

Nors trečiojo kėlinuko pradžioje „Hidraulinės sistemos“ po eilinio S. Klimkevičiaus tolimo šūvio pirmavo 51:35, bet komandinių pastangų dėka „Vėjų linija & Garliavos duona“ grįžo į rungtynes ir aptirpdė šeimininkų persvarą iki 64:60.

Ketvirtasis kėlinukas kolstėsi permainingai. „Hidraulinės sistemos“, vedinos savo lyderių dar bandė laikytis, tačiau svečiai greitai prisivijo ir po taiklaus L. Varno tritaškio įsiveržė į priekį 75:76. Kėlinuko pabaiga susiklostė itin dramatiškai. „Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo dviejų taškų persvarą likus 7 sekundėms, tačiau šeimininkų gretose iššovė V.Pavilonis, kuriam tai buvo pirmieji taškai rungtynėse, taip pasiųsdamas komandas į pratęsimą.

Pirmajame pratęsime šįkart „Vėjų linija & Garliavos duona“ lygino rezultatą paskutinėmis sekundėmis – šįkart svečių aukštaūgio A. Railos tritaškis pasiuntė komandas žaisti antrojo pratęsimo.

O antrajame pratęsime išryškėjo „Hidraulinių sistemų“ patirtis, kurie vedini šiose rungtynėse net 53 taškus pelniusio M. Šumlinsko šventė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 109:99 (17:19, 25:12, 22:29, 18:22, 8:8, 19:9).

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 53 tšk. (22 atk. kam., 12 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Liudas Čekavičius – 20 tšk. (14 atk. kam., 11 rezult. perd.), Tadas Vasiliauskas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 31 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mantas Daunoravičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Vaškevičius – 16 tšk. (18 atk. kam., 5 rezult. perd.), Andrius Raila – 12 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Merkelis – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Remigijus Rapalas – 10 tšk.

Apylygėje kovoje ‒ nelengva „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)Galingai sužaistas trečiasis kėlinukas „Hidraulinėms sistemoms“ garantavo pergalę prieš „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:04 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusias „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Coca cola“ ekipą. (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:17 val.)