Coca-Cola vs Remza (77:88)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Remza“ nugalėjo aktyviai besipriešinusius „Coca ‒ Colą“

2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 20:04 val., peržiūros: 260

Kovo 13 dieną Kauno kolegijos sporto salėję įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Coca – Cola" priemė svečius "Remzą". "Coca – Cola" buvo laimėję šešis kartus ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. "Remzos" sąskaitoje buvo vienuolika pergalių ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė greitai ir rezultatyviai, o baigiantis pirmai minutei rezultatu 3:5 pirmavo "Remza". Vėliau komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei "Remza" pirmavo rezultatu 11:15. Kėlinio antroje pusėje "Coca – Cola" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (21:22).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė "Remza", kurie per pirmas dvi antro kėlinio minutes padidino persvarą iki devynių taškų (21:30). Tik penktos minutės pabaigoje pirmus taškus kėlinyje pelnė "Coca – Cola" (23:38). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Remza", kuriems pavyko padidinti persvarą iki 20 taškų (30:50).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Coca – Cola" sumažino varžovų persvarą dviem taškais (35:53). Ketvirtą minutę "Coca – Cola" sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (40:53), o "Remza" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 13 taškų (54:67).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Remza" pirmavo rezultatu 61:71. Kėlinio viduryje "Remzos" persvara padidėjo iki 15 taškų (65:80). Rungtynių priešpaskutinę minutę "Coca – Cola" buvo priartėję prie varžovų iki penkių taškų, bet rungtynes užtikrintai baigė "Remza" (77:88).

21 taškas

„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)Nesulaikomai puolime žaidusi „Freda“ nepaliko vilčių “Coca-Cola“ ekipai (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Remza“ išbarstė 25 taškų pranašumą ir po pratęsimo nusileido „Plastenos“ ekipai (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Remza“ čiupo „Įmonių“ lygos bronzą (2022 gegužės 27 d., penktadienis, 20:00 val.)