Donelaičio vs Coca-Cola (90:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 03 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81)

2022 sausio 03 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 410

2022 sausio 03 d., Pirmadienį, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko įmonių lygos sezoninės rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „Donelaičio“ ir svečiai „Coca-Cola“.

Svečiai nuo pat rungtynių pradžios kibo į atlapus varžovams pataikydami 5-is tolimus metimus per kėlinį taip neleisdami šeimininkams pabėgti, todėl švieslentė po pirmojo ketvirčio rodė lygų rezultatą (21:21). Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Donelaičio“ ekipa, kuriems pavyko sprintuoti, tačiau „Coca-Cola“ krepšininkai vėl smeigė 5-is tolimus metimus taip sumažindami atsilikimą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vienas metimas (48:46).

Antroje rungtynių pusėje komandos ir toliau rėmėsi greitu puolimu ir tolimais metimais, taip rodydami aukštą rezultatyvumą, visgi kėlinio pabaigo kiek geriau užbaigė „Donelaičio“ ekipa kurie turėjo 6-šių taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį (69:63). Ketvirtąjame kėlinyje svečiams užsikirto taikiklis ir tuo pasinaudoję šeimininkai greitai įgyjo dviženklį pranašumą (77:65). Likus porai minučių „Coca-Cola“ komandai dar kiek pavyko sumažinti atsilikimą (84:78), tačiau R. Ūzo tolimas metimas uždarė rungtynes ir pergalę šventė „Donelaičio“ komanda rezultatu 90:81 (21:21, 27:25, 21:17, 21:18).

Vytautas Stočkus

„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Aštunfinalį „Donelaičio“ pradėjo pergale prieš Menų kambarį ‒ BC „Rhino“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Remza“ nugalėjo aktyviai besipriešinusius „Coca ‒ Colą“ (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“ (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Visas rungtynes pirmavę „Donelaičio“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Lemorai & Minaltrai“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)