Rimo & Patikima linija vs Plastena (69:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 03 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ iškovojo gan lengvą pergalę

2022 vasario 03 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 205

Ketvirtadienį, vasario 3 dieną, 20:40 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Rimo & Patikima linija“ (šeimininkai) ir „Plastena“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios geriau atrodę svečių komanda, kuri vis didino savo pranašumą ir iškovojo gan nesunkią pergalę.

Pirmąjį ketvirtį svečių ekipa pradėjo užtikrintu žaidimu bei spurtavo 0:8. Likusią ketvirčio dalį, komandos žaidė taškas į tašką ir gynyba nei vienai, nei kitai ekipai per daug nerūpėjo. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 17:22. Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo dar vienu spurtu. Šįkart 3:10 bei taip dar labiau padidino savo pranašumą. Visgi, likusią ketvirčio dalį kiek geriau atrodė šeimininkai, kuriems pavyko sumažino deficitą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 32:37.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atkarpomis, o ketvirčiui įpusėjus, šeimininkai spurtavo 7:0 bei pasiekė jau 13 taškų pranašumą. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 44:52. Ketvirtasis ketvirtis jau nieko nebelėmė. Rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Nors šeimininkai šį kėlinį sužaidė labai rezultatyviai, tačiau jiems nepavyko persverti rezultato savo naudai. „Plastena“ iškovojo pergalę, rezultatu 69:79.

Adrijus Žitkus

„Plastena“ iškovojo įtikinamą pergalę (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)Ketvirtajame kėlinyje pabėgę „Promatik“ šventė pergalę (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Adma“ naujuosius metus pradėjo pergalingai (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Plastena“ antroje ketvirto kėlinio pusėje palaužė „Promatik“ komandą (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)