Vilmista vs Rimo & Patikima linija (67:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 02 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“

2022 vasario 02 d., Trečiadienis, 21:05 val., peržiūros: 292

Trečiadienį, vasario 2 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Vilmista“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima linija“ (svečiai).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Vilmista“ puolimas sustojo ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką ekipos daugiau dėmesio skyrė gynybai nei puolimui. Likus žaisti minutei abi komandos žaidė apylygiai – 19:18. Antrajame rungtynių kėlinyje svečiai įsižaidė ir sugebėjo greitai perlaužti rungtynių rezultatą (20:22). Komandos vėliau apsikeitė taikliais metimais ir visą kėlinį žaidė taškas į tašką. Prieš ilgąją pertrauką pranašumą išsaugojo „Rimo & Patikima linija“ – 30:34.

Trečiąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo šeimininkai, kurie poros dvitaškių dėka sugebėjo kiek atitolti nuo varžovų. Visgi po paimtos minutės pertraukėlės „Rimo & Patikima linija“ sugebėjo sustyguoti žaidimą ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo (45:46) svečių naudai. Lemiamo ketvirčio metu komandos strigo puolime ir sunkiai pelnė taškus. Likus žaisti tris minutes, šeimininkų pranašumas buvo vos vienas taškas. Tačiau „Rimo & Patikima linija“ ne ką sėkmingiau puolė. Visgi, lemiamais momentais aikštelės šeimininkai neklydo, o jų varžovai suklydo kelis sykius labai lengvai ir padovanojo pergalę savo varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 67:65.

9 taškai

„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ pirmoji „Rimo & Patikima linija“ pergalė (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:06 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)