Rimo & Patikima linija vs Kelių priežiūra (67:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“

2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 432

Pirmadienį, vasario 28 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Rimo & Patikima linija“ (šeimininkai) ir „Kelių priežiūra“ (svečiai).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų komandos spurtų 16:2. Sužaidus 5 minutes „Kelių priežiūra“ pradėjo taikliau pataikyti ir daryti mažiau klaidų, būtent toks jų žaidimas padėjo jiems išlyginti rezultatą – 18:18. Sužaidus dar minute svečiams pavyko persvert rezultatą ir pirmąjį ketvirtį laimėti 6 taškais – 18:24. Antrajame ketvirtyje komandiškai sužaidę šeimininkų krepšininkai sumažino turimą deficitą iki ir kova tarp komandų prasidėjo taškas į tašką. Bet ir vėl su ketvirčio pabaigą puikiai sužaidė svečiai vėl nutolo 14 taškų nuo priešininkų – 33:47.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Rimo & Patikima linija“ pradėjo strigti savo varžovų gynyboje ir labai sunkiai rinko taškus. Tuo tarpu svečiai ir toliau žaidė aukštu tempu ir be didesnių sunkumų įmesdavo kamuolį į krepšį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo jau 55:69. Lemiamas rungtynių kėlinukas teliko tik formalumas ir užtikrintą pergalę šiandien iškovojo „Kelių priežiūra“. Galutinis rungtynių rezultatas 67:80.

10 atk. kam.

„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Rimo & Patikima linija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (46:69) (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:05 val.)33 M. Šmigelsko taškai atnešė „Coca-cola“ ekipai pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2022 sausio 02 d., sekmadienis, 20:12 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 balandžio 05 d., antradienis, 20:42 val.)Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ pirmoji „Rimo & Patikima linija“ pergalė (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:06 val.)