Omega vs Saldoga ‒ Košmaras (79:69)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Omega“ atlošė septynių taškų deficitą ir nugalėjo serijoje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą

2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 21:57 val., peržiūros: 458

Balandžio 6 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp Omega“ ir „Saldoga – Košmaras“ ekipų. Pirmąsias rungtynes septyniais taškais buvo laimėję „Saldoga – Košmaras“.

Rungtynės prasidėjo labai atkaklia kova – nors „Saldoga – Košmaras“ buvo atitrūkę šešiais taškais, bet kėlinio pabaigoje keturiais taškais Omega“ sumažino savo deficitą iki 14:16.

Antrajame kėlinuke po N. Rutkausko ir K. Timofejevo metimų šeimininkai tolo 28:19. Ir toliau rungtynių kontrolė priklausė Omega“ ekipai, kuri geros gynybos dėka įpusėjus susitikimui dar labiau tolo – 38:23.

Trečiajame kėlinuke po trijų tolimų „Saldoga – Košmaras“ tritaškių rezultatas tirpo iki 46:39. Ir toliau sėkminigiau aikštėje žaidę svečiai dar labiau pamažino skirtumą. Po trijų kėlinių 57:53.

Lemiamame kėlinyje užvirė arši kova tarp ekipų – po K. Timofejevo metimų Omega“ didino savo pranašumą iki reikalingų septynių. Likus 30 sekundžių N. Rutkausko 2+1 didino pranašumą svečiams iki dešimties taškų. „Saldoga – Košmaras“ turėjo galimybę lyginti serijos rezultatą, tačiau eilė tritaškių buvo netaiklūs. Toliau keliauja Omega“. Galutinis susitikimo rezultatas 79:69 (14:16, 24:7, 19:30, 22:16).

19 atk. kam.

„Adma“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 20:22 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)Keturiese likę „Omegos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ ekipos pranašumą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 19:43 val.)Įmonių lygoje: Užtikrinta Remza pergalė prieš Saldoga-Košmaras (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Omega“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Kaunas Metal“ po atkaklios kovos įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:21 val.)