Donelaičio vs Saldoga ‒ Košmaras (64:84)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą

2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 339

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Donelaičio" ir "Saldoga-Košmaras".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Saldoga-Košmaras" ir įpusėjus kėlinukui "Donelaičio" ekipa buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 10:2). Po pertraukėlės vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir "Saldoga-Košmaras" susikrovė dviženklį pranašumą ( 22:10). Antrame kėlinyje šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau "Saldoga-Košmaras" kėlinio pabaigoje atstatė dviženklį pranašumą – 32:44

Po ilgosios pertraukos "Donelaičio" toliau tragiškai atrodė puolime, o "Saldoga-Košmaras" išlaikė susikrautą pranašumą ( 46:61). Lemiamame kėlinyje "Donelaičio" ekipa nesukūrė intrigos ir "Saldoga-Košmaras" iškovojo pergalę, rezultatu – 64:84 (10:22, 22:22, 14:17, 18:23)

7 rezult. perd.

„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ ekipos pranašumą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)Keturiese likę „Omegos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Donelaičio“ pranašumą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Omega“ atlošė septynių taškų deficitą ir nugalėjo serijoje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Adma“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 20:22 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)