Omega vs Saldoga ‒ Košmaras (93:102)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Keturiese likę „Omegos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą

2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 336

Kovo 2 dieną, 20:40 val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Omega" (šeimininkai) ir "Saldoga – Košmaras" (svečiai). Negausiai susirinkę "Omegos" krepšininkai sėkmingai priešinosi varžovams iki pat rungtynių pabaigos. Vis tik "Saldoga – Košmaras" išvargo pergalę ir laimėjo rungtynes rezultatu 93:102 (12:22, 27:22, 24:20, 30:38).

Pirmoje rungtynių dalyje iniciatyvą buvo "Saldoga – Košmaras" ekipos pusėje, jie spėjo pasidžiaugti ir dviženkliu pranašumu, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 39:44.

Po ilgosios pertraukos žaidimas buvo lygesnis, nors "Saldoga – Košmaras" išlaikė pranašumą savo pusėje, bet "Omega" vis sugražindavo intrigą ir tik dėl pražangų limito išretėjusi sudėtis neleido kovoti iki galo. Po itin rezultatyvaus ketvirtojo kėlinuko pergalę pasiekė "Saldoga – Košmaras", laimėdami rezultatu 93:102.

Dainius Labašauskas

„Adma“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 20:22 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Omega“ atlošė septynių taškų deficitą ir nugalėjo serijoje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kaunas Metal“ po atkaklios kovos įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:21 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ ekipos pranašumą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 19:43 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:21 val.)