Omega vs Coca-Cola (72:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą

2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:12 val., peržiūros: 277

Kovo 14 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Omega" priemė svečius "Coca – Colą". "Omega" buvo laimėję septynis kartus ir devynis kartus buvo pralaimėję. "Coca – Cola" buvo laimėję šešis kartus ir devynis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 8:5 pirmavo "Omega". Kėlinio viduryje "Omega" buvo padidinę persvarą dar vienu tašku (11:7). Kėlinio pabaigoje "Omega" išlaikė vieno taško persvarą (18:17).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes tik du taškus pelnė "Omega", o šeimininkai gynėsi be klaidų (17:20). Septintą minutę "Omega" vis dar turėjo trapią persvarą (24:22), o minutės pertraukėlės paprašė "Coca – Cola". Kėlinio pabaigoje "Omegai" pavyko išsaugoti vieno taško persvarą (35:34).

Trečio kėlinio trečią minutę "Omegai" vėl pavyko šiek tiek atitrūkti (40:36). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė keturi taškai (44:40), o minutės pertraukėlės paprašė "coca – Cola". Po minutės pertraukėlės penkis taškus be atsako pelnė "Omega" (49:40). Kėlinio pabaigoje "coca – Cola" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (55:48).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos sužaidė lygiai (58:51). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki devynių taškų (60:51), o minutės pertraukėlės paprašė "Omega". "Coca – Cola" antroje rungtynių pusėje intrigos neatkūrė ir "Omega" laimėjo rungtynes rezultatu 72:61.

Augustinas Jaras

„Coca ‒ Cola“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 18 d., penktadienis, 20:26 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Donelaičio“ pranašumą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių dalyje pripažino „Lemora & Minaltra“ ekipos pranašumą (69:93) (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Coca ‒ Cola“ palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)