Rimo & Patikima linija vs Coca-Cola (60:93)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“

2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 20:21 val., peržiūros: 382

Gruodžio 6 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Rimo & Patikima linija" priemė svečius "Coca – Cola" komandą. "Rimo & Patikima linija" buvo pralaimėję visas keturias žaistas rungtynes. "Coca – Cola" buvo laimėję dvi rungtynes ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos kelias atakas baigė netaikliais metimais, o prasidėjus antrai minutei tritaškį pataikė "Coca – Cola" (0:3). Vėliau pasipylė taiklūs metimai, baigiantis pirmai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Rimo & Patikima linija" (10:9). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė "Coca – Cola" (10:14). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Coca – Cola", kurie padidino persvarą iki 14 taškų (12:26). Antro kėlinio pradžioje persvarą didino "Coca – Cola", o kėlinio viduryje persvara sustojo augusi (19:41). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus du kėlinius komandas skyrė 19 taškų (23:44).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apyligiai. Aštuntą minutę skirtumas išaugo iki 28 taškų (38:66). Vėliau komandos žaidė lygiai, sužaidus tris kėlinius komandas vis dar skyrė 28 taškai (45:73). Paskutineme kėlinyje komandos žaidė apyligiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 60:93

Tomas Gudas

„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)„Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:12 val.)