Vėjų linija & Garliavos duona vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (77:101)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti Menų kambarys ‒ BC „ Rhino“ ekipos pranašumą

2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 311

Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Vėjų linija & Garliavos duona" ir Menų kambarys – BC " Rhino".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Komandos daugiau rėmėsi puolimu nei gynyba ( 24:26). Antrame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" toliau sunkiai sekėsi regzti atakas, o svečiai užtikrintai atakavo iš tolimos distancijos ir susikrovė dviženklį pranašumą – 35:49

Po ilgosios pertraukos Menų kambarys – BC " Rhino" įjungė aukštesnę pavarą ir šeimininkų penketukui sunkiai sekėsi pasipriešinti ( ). Ketvirtame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" nesukūrė intrigos ir pergalę iškovojo Menų kambarys – BC " Rhino" ekipa, rezultatu – 77:101 (24:26, 11:23, 27:37, 15:15)

Matas Ylius

„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa turėjo pripažinti „Plastenos“ penketuko pranašumą (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:10 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:39 val.)Lemiamu momentu tiksliau sužaidę Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ pasiekė pergalę (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:11 val.)Aštunfinalį „Donelaičio“ pradėjo pergale prieš Menų kambarį ‒ BC „Rhino“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ panaikino 23 taškų deficitą ir šventė pergalę (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:26 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)